Bank of Baku Nyu-Yorka 2 nəfərlik səyahət qazandırır!
“Sizə Yaxın Bankçılıq” şüarı ilə hər zaman müştərilərinə üstün xidmət göstərən və onlar üçün daima yeniliklərə imza atan Bank of Baku, bu dəfə müştərilərini uzaq “xəyallar şəhəri” Nyu-Yorka göndərir.
“Bank of Baku”, bu yay “GƏLİİİR” şüarı altında müştərilərinə özəl onlarla silsilə kampaniya və sürpriz yeniliklərini elan etməkdə davam edir.
Müştərilərin sevincinə səbəb olacaq bu silsilənin ən möhtəşəmi “Bolkartla alış-veriş et, Nyu-Yorka 2 nəfərlik səyahət qazan” adlı kampaniyasıdır.
24 iyul – 17 sentyabr tarixlərini əhatə edən kampaniyada Bolkart debet və Bolkart kredit kart sahibləri iştirak edə bilər. Kampaniya Bolkart kartları ilə həm ölkədaxili, həm də ölkəxaricində edilən bütün ödənişlərə şamil edilir. Şərtlərə əsasən kampaniya dövründə minimum 20 AZN-lik (əməliyyat sayı ən azı 5 olmaqla) ödənişlərinin ümumi məbləği daha çox olan Bolkartlı qalib olacaq.
Kampaniyanın yekununda əsas qalibin müəyyənləşdirilməsi ilə yanaşı, həmçinin həftəlik və aylıq qaliblər də təyin olunub hədiyyə ilə mükafatlandırılacaqlar. Belə ki,
Qeyd edək ki, şərlərə əsasən, iki və daha çox Bolkartlının ödənişlərinin ümumi məbləği eyni olduqda, əməliyyat sayı daha çox olan Bolkartlı qalib hesab olunacaq.
Kampaniyada Bankın əməkdaşları və onların birinci dərəcəli qohumları iştirak etmir.
Bank of Baku-nun Gəliiir şüarı altında keçirdiyi bu və digər kampaniyalar haqqında daha ətraflı məlumatla Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edə və ya Facebook sosial şəbəkəsindəki rəsmi səhifəsinə https://www.facebook.com/Bolkart/ müraciət edə bilərsiniz.