"Decathlon" Azərbaycanda ilk dəfə qapılarını açıb! ®
Dünyanın aparıcı idman məhsulları brendlərindən biri olan Decathlon, Azərbaycandakı ilk mağazasını 31 may 2025-ci il tarixində, 28 Mall Ticarət Mərkəzində rəsmi olaraq açıb.
Fransada 1976-cı ildə əsası qoyulan Decathlon bu gün 70-dən çox ölkədə fəaliyyət göstərən, 100.000-dən artıq əməkdaşı olan və dünya üzrə 1700-dən çox mağazaya sahib beynəlxalq bir şirkətdir. Decathlon-un əsas məqsədi – “idmanı hər kəs üçün əlçatan etməkdir”. Bu missiya çərçivəsində şirkət həm texnoloji innovasiyalara, həm də sərfəli qiymətlərlə keyfiyyəti təmin etməyə önəm verir.
Decathlon-un Azərbaycanda fəaliyyətə başlaması, idmansevərlərə geniş çeşiddə, keyfiyyətli və münasib qiymətli məhsulları təqdim etməklə yanaşı, ölkədə idman mədəniyyətinin inkişafına da töhfə verməyi hədəfləyir. Mağazada futbol, basketbol, üzgüçülük, qaçış, düşərgə və digər 70-dən çox idman növünə aid avadanlıqlar, geyim və aksesuarlar yer alır.
Möhtəşəm açılış 31 may tarixində saat 12:00-da baş tutub.