Ofisait-dən yenilik!
Ofisait mağazalar şəbəkəsi 9 noyabr- Dövlət Bayrağı Günü münasibətilə məktəbliləri sevindirəcək növbəti kampaniyaya start verib.
Kampaniyanın şərtlərinə görə OYAL plus markalı məktəbli ləvazimatları ilə Bayraq Gününə aid şəkli çəkib Ofisait-in Facebook və İnstagram səhifələrində şərh bölməsinə göndərən və kampaniya barədə 4 nəfər dostunu məlumatlandıran şəxslər arasında random.org vasitəsilə seçim ediləcək, 5 nəfər qalibə 20 AZN məbləğində hədiyyə kuponu təqdim ediləcək. Kampaniya noyabr ayının 8-dək davam edəcək.
Qeyd edək ki, Ofisait mağazalar şəbəkəsinin aid olduğu İNCİ şirkətlər qrupu 1995-ci ildən Satış və Distribyutor şirkəti olaraq fəaliyyətə başlamış, dəftərxana və ofis ləvazimatları, məktəb ləvazimatları, idman malları, mətbəx və təmizlik əşyaları, elektrik malları, həmçinin ticarət, bank və ofis avadanlıqları, uşaq oyuncaqları, təhlükəsizlik vasitələri, kompüter və qurğularının satışını təşkil edir, o cümlədən çap, poliqrafiya xidmətləri, proqram həlləri xidməti həyata keçirir. OYAL, ASSİS, QUİCKS, Cassa, SilSil, Boltexno, Frauzen, Hansbur, Samuray, Zyklen və s. markalar şirkətin geniş istehlakçı auditoriyası tərəfindən sevilərək istifadə edilən məhsullarıdır.
Qeyd etmək zəruridir ki, İNCİ şirkətlər qrupunun satışını təşkil etdiyi bütün məhsulları Ofisait mağazalar şəbəkəsi ilə yanaşı www.ofisait.com internet portalından online sifariş vermək mümkündür.