Kredit götür, 2018 AZN qazan!
Ən sərfəli kredit, faizləri aşağı olan və şərtləri sadə olandır. Ondan da sərfəli kredit isə özü məbləğində və daha yüksək məbləğdə pul uduşu qazandırandır. Unibank-ın “Yeni il-2018” stimullaşdırıcı lotereyasının da əsas məqsədi bankdan kredit götürən müştərilərə pul uduşu qazanmaq şansı verməkdir. Yanvarın 15-dək Unibank-dan nağd kredit və ya Albalı Plus kredit kartı alan hər kəsin 2018 AZN-dək pul uduşu qazanmaq şansı var. Qalib isə 95 nəfər olacaq.
Kampaniya müddətində Unibank kartları ilə nağdsız alış- veriş edən və Unibank Mobile ilə əməliyyatlar edən müştəriləri də dəyərli pul uduşları gözləyir.
Kimlər lotereya qalibi ola bilər?
-Lotereya müddətində Unibankın debet, kredit və maaş kartları ilə nağdsız ödəniş edən müştərilər;
-Lotereya müddətində Unibank kartları ilə Unibank Mobil əlavəsində kommunal, mobil, stasionar, internet/ Tv xidmət ödənişi edən müştərilər. Kartlar ilə edilən nağdsız ödənişlərin hər 10 AZN- i müştəriyə lotereyada 1 iştirak şansı qazandırır. Kartlar üzrə lotereyada iştirak etmək üçün 15 yanvaradək unibank.az saytında (https://onlineservices.unibank.az/LottoRegister/)qeydiyyatdan keçmək lazımdır.