Unibankdan 2018 AZN hədiyyə qazan!
Yanvarın 15-dək Unibank-dan kredit götürən, bankın kartları ilə alış-veriş edən və ödənişlərini Unibank Mobile-la həyata keçirən müştərilərin 2018 AZN-dək pul uduşu qazanmaq şansı var.
Bu şansı sizə Unibank-ın “Yeni il-2018” adlı tirajlı stimullaşdırıcı lotereyası yaradır. 10 000 AZN-dən çox uduş fondlu lotereyanın 95 qalibindən biri siz ola bilərsiniz. İki qalib lotereyanın ən yüksək mükafatına - 2018 AZN məbləğində pul uduşuna sahib olacaq.
-Lotereya müddətində Unibankdan nağd kredit və ya Albalı Plus kredit kartı alan müştərilər.
-Lotereya müddətində Unibank kartları ilə Unibank Mobile əlavəsində kommunal, mobil, stasionar, internet/ Tv xidmət ödənişi edən müştərilər.
- Kartlar ilə edilən nağdsız ödənişlərin hər 10 AZN- i müştəriyə lotereyada 1 iştirak şansı qazandırır. Kartlar üzrə lotereyada iştirak etmək üçün 15 yanvaradək unibank.az saytında (https://onlineservices.unibank.az/LottoRegister/)qeydiyyatdan keçmək lazımdır.