Bank Respublika ilə bu Novruz daha bərəkətli olacaq!
Günlərdir “Bank Respublika”dan gözlədiyiniz kampaniyaya artıq bu gün start verilir.
Bank Novruz bayramı ərəfəsində bayram alış-verişinə hazırlaşan istehlak krediti müştərilərini “Bərəkətli Novruz” kampaniyası ilə sevindirir.
Cari ilin 12 mart – 12 aprel tarixləri arasında keçiriləcək kampaniya çərçivəsində “Bank Respublika” dan nağd kredit götürən müştərilər götürdükləri kreditin məbləğindən asılı olaraq balansında 100 manatadək məbləğdə MC GOLD LİTE debet kartını HƏDİYYƏ olaraq əldə edə biləcək.
Beləliklə Siz, bayram alış-verişi etmək üçün nağd kredit götürməklə yanaşı balansında müəyyən məbləğ olan 5 illik premimum kartını da hədiyyə alacaqsınız. Kartlarda olan hədiyyə məbləğini ölkədaxili istənilən ticarət məntəqəsində POS-terminal vasitəsilə xərcləmək olar. Hədiyyə olunan məbləği müştərilər partnyor şəbəkəsində xərclədikdə 20%-dək bonus qazana bilərlər.
Bankın təklif etdiyi kreditin maksimal mәblәği 10 000 manat, müddәti isә 36 ay tәşkil edir.5 000 manatadәk nağd kredit isә ZAMİNSİZ də verilә bilәr.
Bu Novruz Bayramı Bank Respublika ilə daha bərəkətli olacaq!
Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumatı Bankın rəsmi internet saytından, facebook səhifəsindən, eləcə də 144 Əlaqə Mərkəzindən əldə edə bвесilərsiniz.