“Qala Sığorta” və “Qala Həyat”dan dövlət mühafizə xidməti əməkdaşlarına müjdə
Azərbaycanda hər il “23 Avqust – Xüsusi Dövlət Mühafizə Xidməti əməkdaşlarının peşə bayramı günü”nün qeyd olunması ilə bağlı “Qala Sığorta” və “Qala Həyat” şirkəti könüllü sığorta məhsulları üzrə xüsusi kampaniyaya start verib.
Şirkətin İctimaiyyətlə əlaqələr xidmətindən verilən məlumata görə, kampaniya çərçivəsində xüsusi dövlət mühafizə xidməti sahəsində çalışan bütün işçilər üçün könüllü sığorta məhsullarına 20%-dək güzəşt nəzərdə tutulub.
Kampaniya 31 avqust tarixinədək qüvvədədir.
Qeyd edək ki, Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 21 avqust 2008-ci il tarixli sərəncamı ilə 23 avqust Azərbaycan Respublikası Xüsusi Dövlət Mühafizə Xidməti əməkdaşlarının peşə bayramı günü kimi qeyd olunur.
“Qala Həyat” və “Qala Sığorta” şirkətinin kollektivi dövlət mühafizə xidməti sahəsində çalışan bütün dənizçilərin bayramını təbrik edir, onlara işlərində uğurlar arzulayır.