Bank Respublika faizləri endirdi, şərtləri sadələşdirdi
(®) Vacib işlərin görülməsi və planlarınızı həyata keçirmək üçün təcili nağd pula ehtiyacınız var? Bank Respublika payız planlarınızı gerçəkləşdirmək üçün nağd pul krediti üzrə faiz dərəcələrini endirdi!
Oktyabrın 31-dək davam edəcək “Rahatlıqla Faydalan” kredit kampaniyası çərçivəsində banka müraciət edən bütün müştərilərə nağd pul krediti illik 20%- dən başlayan sərfəli şərtlərlə təklif olunacaq! Kreditin maksimal mәblәği 20 000 manat, müddәti isә 36 ay tәşkil edir. Rəsmi gəlirdən asılı olaraq, 5 000 AZN-dək məbləğdə kredit zaminsiz də təqdim edilə bilər.
Qeyd edək ki, indi bütün müştərilər Bankın rəsmi saytına daxil olaraq, eləcə də smartfon vasitəsilə WhatsApp Kredit xidmətindən istifadə edərək, asanlıqla və vaxt itirmədən 050 2459144 nömrəsinə müraciət edib kredit sifariş edə bilərlər.
Həmçinin, müştərilər Mobil Şöbə vasitəsilə aylıq kredit borclarını və istənilən digər ödənişlərini AvtoÖdəniş sisteminə qoşularaq rahat şəraitdə həyata keçirə bilər.