Bank of Baku-dan mikrokreditlərə 5% ENDİRİM və 3 AY GÜZƏŞT!
Gələcəyin böyük sahibkarlarına bu gün dəstək göstərərək, onların biznesinin inkişafına və uğuruna çalışan Bank of Baku kiçik və orta sahibkarlara özəl yeni kampaniyaya start verir.
Belə ki, Bank of Baku biznesini böyütmək istəyən iş adamları və sahibkarlara 20.000 AZN-dək mikrokrediti 5% ENDİRİM, 3 AY GÜZƏŞT və komissiyaya 50% ENDİRİMLƏ təqdim edir.
Yəni, kampaniyadan faydalanan sahibkarlar 20.000 AZN-dək mikrokrediti -5% ENDİRİMLƏ və aşağı faizlə - illik 20%-dən başlayan faiz dərəcəsilə 36 ay müddətinə ala bilərlər.
Sahibkarlara 5% ENDİRİMlə yanaşı, krediti bu il götürüb gələn il ödəmək imkanı da verilir. Belə ki, sahibkarlar ödəniş müddətinin ilk 3 ayı ərzində sadəcə həmin aylara düşən faiz borcunu ödəyərək, əsas ödənişlərinə növbəti il, yəni 2019-cu ilin fevral ayından başlaya biləcəklər.
Kampaniya 16 noyabr 2018-ci il tarixinədək keçərlidir.
Qeyd edək ki, "Bank of Baku"nu seçən Korporativ müştərilər İnternet Bankçılığa da PULSUZ qoşula biləcəklər. Bank of Baku-nun İnternet bankçılıq xidməti 24/7 rejimində, istənilən məkanda, tam təhlükəsiz şəraitdə müştərilərə müxtəlif əməliyyatların icrasına imkan verir.
Bank of Baku-nun elan etdiyi bu və digər kampaniyalar haqqında ətraflı məlumatla Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və ya rəsmi Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış olmaq olar.