Bu yaz Xiaomi smartfonu əldə et, Azercell-dən hədiyyə qazan!
Ölkənin bütün bölgələrini yüksək sürətli mobil internetlə təmin etməyi hədəfləyən Azercell, müştərilərinin istifadəsinə yazın ən sərfəli fürsəti olan yeni smartfon kampaniyasını təqdim edir.
Abunəçiləri üçün ən son texnologiyaları dəstəkləyən smartfonları daha da əlçatan etmək məqsədilə, yalnız iyun ayının 20-dək Azercell-dən Xiaomi smartfonu alan hər müştəriyə xüsusi hədiyyələr təqdim edilir.
Belə ki, Xiaomi smartfonu əldə edən bütün Azercell Fakturasız Xətt abunəçilərinə ödənilən məbləğin 150 manatadək dəyəri keşbək olaraq 6 ay ərzində hissə-hissə nömrənin balansına qaytarılır. Azercell Fakturalı xətt abunəçilərinə isə Xiaomi smartfonu aldıqda, 6 ay ərzində aylıq 10GB həcmində mobil internet paketi nömrənin balansına hədiyyə olunur.
Bu yazın ən sərfəli kampaniyası Azercell-də! Azercell-dən ən son model Xiaomi smartfonunuz ilə bu yaz sevdiklərinizə bir zəng tək yaxın olmaq fürsətini qaçırmayın!
Əlavə məlumat üçün: https://www.azercell.com/az/personal/campaigns/monthly/xiaomi/ səhifəsinə daxil olun.