Unibankdan Gömrük kartı - ALMAQ ÜÇÜN 5 SƏBƏB
(®) Unibank gömrük rüsumlarını çox rahatlıqla ödəmək üçün biznes sahiblərinə sərfəli Gömrük kartları təklif edir.
Kart Azərbaycan Respublikasının ərazisindəki gömrük terminallarında vergi və rüsumların sürətli və asan ödənişini həyata keçirmək üçündür. Sahibkar karta öz vəsaitini daxil edərək, ödənişlərini həyata keçirə bilər. Son zamanlar şirkətdaxili maliyyə təhlükəsizliyi prinsipini gücləndirən sahibkarlar üçün Gömrük kartı son dərəcə münasib kartdır.Çünki bu kart vasitəsilə yalnız gömrük orqanında gömrük rüsumlarını ödəmək mümkündür ,vəsaitin nağdlaşdırılması imkanı yoxdur.3 illik olan Visa növlü Gömrük kartlarının qiyməti cəmi 8 manatdan başlayır.
“Unibank”dan Gömrük kartı almağın üstünlükləri:
- Gömrük ödənişlərini şirkətin digər xərclərindən ayırmasına imkan verir;
- Hökumət Ödəniş Portalında və Gömrük məntəqələrində vergilərin və rüsumların kartla asan və sürətli ödənişini həyata keçirmək imkanı yaradır;
- İnternet Banking vasitəsi ilə ödəniş əməliyyatlarını rahat formada izləmək, hesabatlıq və təhlil sistemini yaratmağa şərait yaradır, mühasibatlıq sahəsində iş yükünü azalır;
- İş yerini tərk etmədən, günün istənilən vaxtı internetin olduğu hər yerdən gömrük ödənişləri imkanı yaratmaqla, vaxta qənaət etdirir;