PAŞA Bank “Link ilə ödəniş” xidmətini təqdim edir
Azərbaycanın aparıcı korporativ bankı - PAŞA Bank, kiçik və orta bizneslər və fərdi sahibkarların ehtiyaclarının ödənilməsinə və işlərinin optimallaşdırılmasına yönəldilmiş alətlərin çeşidini genişləndirməyə davam edir.
Bankın yaydığı məlumatda bildirilir ki, yeni “Link ilə ödəniş” xidməti əsasında biznes sahibləri bir neçə saniyə ərzində bank hesabına bağlı olan ödəmə linkini yarada və öz müştərilərinə ödəniş üçün göndərə biləcəklər. Bu link vasitəsilə pul köçürməsinin tam təhlükəsizliyi təmin edilir, və satıcı heç bir kart məlumatlarını qarşı tərəfə ötürmək məcburiyyətində qalmır.
Kartı məlumatlarının və həyata keçirilən əməliyyatların tam təhlükəsizliyini təmin etməklə yanaşı, “Link ilə ödəniş” pul köçürmələrinin operativliyini və başa çatmış bütün əməliyyatlar üzrə tam nəzarəti təmin edir. “Link ilə ödəniş” veb sayt və ya mobil tətbiq olmadıqda belə, onlayn satış ilə məşğul olan sahibkarların ehtiyacları üçün ideal vasitədir.