Unibankın biznes müştəriləri hesablararası köçürməni saniyələr ərzində edəcək!
(®️) Unibank müştərisi olan biznes sahibləri digər banklarda olan istər öz hesablarına, istərsə də partnoyorlarının hesablarına manat vəsaitlərini cəmi bir neçə saniyəyə çox asanlıqla köçürə, eləcə də əksinə öz hesablarına olan köçürmələri dərhal qəbul edə biləcəklər.
Bunun üçün çoxsaylı prosedurlara və saatlarla gözləməyə artıq ehtiyac yoxdur. Unibank müştərilərinə bu imkanı Mərkəzi Bank tərəfindən yaradılan Ani Ödənişlər Sisteminə (AÖS) qoşulmaqla təqdim edir.
Unibank AÖS sisteminə ilk qoşulan banklardandır. Bu əməliyyatları banka gəlmədən İnternet Banking və Unibank Biznes Mobile əlavəsi vasitəsi ilə həyata keçirmək mümkündür. Qeyd olunan funksionallıq nəticəsində hüquqi şəxslər, habelə dövlət orqanları arasında hesablaşmaların bank hesabları üzərindən sadələşdirilmiş identifikatorlar vasitəsilə (VÖEN, mobil nömrə, e-poçt) aparılması imkanı yaradılıb.
Unibank geniş çeşidli məhsul və xidmətləri ilə biznes sahiblərinin xidmətindədir. Sahibkarlar həftə ərzində saat 09.00-dan 17.00-dək “Qara Qarayev”, “İçərişəhər” , “Dərnəgül”, “Yasamal”, 15 saylı, “Neftçilər”, “Əhmədli”, “Əcəmi” filiallar və “Unibank- biznes mərkəzi”nə, eləcə də “Unibank”ın bölgə filiallarına müraciət edə bilərlər. Ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan və bankın saytından http://www.unibank.az/az/corporate-clients əldə etmək olar.