Bank filialını tam yeni konseptdə istifadəyə verib
Yelo Bank filial şəbəkəsini yeniləməyə davam edir.
Bankın yaydığı məlumata görə, Bül-bül pr. 5 ünvanında yerləşən və bankın parlaq bankçılıq konseptinə uyğun yenicə istifadəyə verilmiş Sahil filialı bütün bank xidmətlərini göstərir. Filialda müştərilərin rahatlığı üçün hər bir detal nəzərə alınıb. Yeni filial rahatlığı ilə yanaşı, müasirliyi və bankın sloqanına uyğun olaraq parlaqlığı ilə fərqlənir. Konseptə uyğun olaraq filial fərdi və sürətli xidmət zonalarını, eləcə də, 7/24 rejimində işləyən bankomat və ödəniş terminallarını özündə birləşdirir.
Yeni filial konsepti yalnız daxili təmir işləri ilə yekunlaşmır. Həmçinin əməkdaşlar da Yelo dəyərlərini müştərilərə çatdıraraq onlar üçün müsbət əhval-ruhiyyə və dostluq atmosferi yaradacaq. Dəyişikliklərin əsas məqsədi müştərilərin bankda keçirdiyi hər dəqiqəni yeni bir müsbət təcrübəyə çevirməkdir.