Expressbank-ın Gəncə filialı yeni ünvanda!
(®️) "Vətən müharibəsində bütün Azərbaycan xalqı kimi, gəncəlilər də öz rəşadət və qəhrəmanlıqlarını bir daha sübut etdilər. Biz də, Expressbank olaraq ölkəmizin ən qədim şəhərlərindən biri olan Gəncədə 10 ildən artıqdır ki, filialımızın fəaliyyət göstərməyindənxüsusi qürur duyuruq. İndi isə Expressbank, Gəncə şəhərində yerləşən filialını yeni ünvanda müştərilərinin xidmətinə təqdim edib. Bankın yeni təmirdən çıxmış filialı daha geniş, işıqlı, rahat olması ilə yanaşı, burada həm də, xidmət və gözləmə vaxtlarının qısaldılması və bank xidmətlərinin daha əlçatan olması məqsədi ilə bir sıra əlavə tədbirlər görülüb".
Bu, Bankın yaydığı məlumatda deyilir.
Qeyd edilib ki, hər zaman xidmət səviyyəsinin keyfiyyəti ilə seçilən Expressbank-ın Gəncə filialı, fiziki və hüquqi şəxs müştərilərinə geniş çeşidli universal bank xidmətlərini təqdim edir. Belə ki, rahatlığı ilə yanaşı həm də, müasirliyi ilə seçilən bankın, bütün filiallarında olduğu kimi Gəncə filialında da, müştərilərə kassa hesablaşma əməliyyatları, müxtəlif növ kreditlər, əmanətlər, kommunal ödənişlər, pul köçürmələri, valyuta əməliyyatları, plastik kartların satışı da daxil olmaqla bütün bank xidmətləri göstərilir. Bundan əlavə, bankın Gəncə filialı hüquqi şəxs müştərilərinə bizneslərini inkişaf etdirmək məqsədi ilə sərfəli şərtlərlə, pandemiyadan zərər çəkmiş sahibkarlara isə subsidiyalı, yəni güzəştli kreditlər təklif edir.
Qeyd edək ki, Expressbank-ın yeni Gəncə filialı Atatürk pr., 2-ci dalan, 1 ünvanında yerləşir.