• Ödənişlər: HÖP, Vergi, Mobil, Telefon, Kommunal, İnternet, Sığorta, Bank ödənişləri, Təhsil haqqı və s.
• Kredit Hesabları: Kreditlər, Ödənişlər, Ödəniş planı, Əməliyyat tarixi, Detalların izlənilməsi
• Valyuta: Valyuta Alışı/Satışı, Çarpaz valyuta, Valyuta kursları
Korporativ: Əməliyyatların səlahiyyətli şəxs tərəfindən təsdiq edilməsi, izlənilməsi, səlahiyyətlərin verilməsi və s.
Rahat interfeysə sahib, sürətli və unikal “Ziraat Bank Azerbaijan” mobil tətbiqi sizin təhlükəsizliyinizin qorunması üçün Biometrik, SMS, Hard OTP və identifikasiya vasitələri ilə təchiz edilmişdir.
Mobil tətbiqi siz Android və IOS mobil marketlərdən endirərək istifadə edə bilərsiniz.
Əlavə olaraq, “Ziraat Bank Azərbaycan” ASC Türkiyənin 157 illik tarixə malik Ziraat Maliyyə Qrupunun törəmə Bankı olaraq Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı tərəfindən verilən 30.12.2014-cü il tarixli 255 nömrəli lisenziya əsasında fəaliyyət göstərməkdədir. Korporativ və pərakəndə bankçılıq sahəsində məhsullar və xidmətlər təklif edən “Ziraat Bank Azərbaycan” ASC-nin ölkə ərazisində yeni fəaliyyətə başlamış Əhməd Rəcəbli filialı ilə birlikdə Bakı, Gəncə və Sumqayıt şəhərlərində olmaqla 5 filialı mövcuddur. Buna əlavə olaraq, Bank qısa müddət ərzində filiallarının sayını 2 dəfəyə yaxın artırmağı planlaşdırır. Bank məhsulları və xidmətləri haqqında ətraflı məlumatı *9229 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və ya www.ziraatbank.az saytına daxil olaraq əldə edə bilərsiniz.
IOS üçün QR kod:
Google Play üçün QR kod: