“Azmikroinvest”in baş ofisinin ünvanı dəyişir
“Azmikroinvest” Bank Olmayan Kredit Təşkilatı MMC-nin Baş ofisinin ünvanı dəyişir.
Marja xəbər verir ki, 01 aprel 2021-ci il tarixindən etibarən “Azmikroinvest” fəaliyyətini Bakı şəhəri, Səbail rayonu, Neftçi Qurban Abbasov küçəsi 29 ünvanında yerləşən qeyri-yaşayış binasının (“Bayıl Plaza”) 3-cü mərtəbəsindəki ofisində davam etdirəcəkdir.
Hazırda BOKT Bakı şəhəri, Binəqədi rayonu, M.Ə.Rəsulzadə qəsəbəsi, məhəllə 3024, Eldar Babayev küçəsi 30 ünvanında fəaliyyət göstərir.
“AzMikroİnvest” BOKT 2014-cü ildə mikromaliyyə fəaliyyətinə başlamışdır.“AzMikroİnvest” BOKT-nin hədəf bazarı ölkəmizin bütün regionlarının sıx şəkildə məskunlaşmış məcburi köçkün və aztəminatlı ailələridir.
“Azmikroinvest” 2019-cu ili 56 min manata yaxın xalis mənfəət ilə başa vurub. Şirkət 2019-cu ilin sonunda 1 milyon 618 min manat cəmi aktivlərə, o cümlədən 1 milyon 277 min manat kredit portfelinə malik olub.