Rusiyadan pul köçürmək indi daha rahat oldu
(®️) Azərbaycan Beynəlxalq Bankı “Granat” sürətli pulköçürmə sistemini təqdim edir. Bu xidmət fiziki şəxslərə vəsaitləri manat, rubl, ABŞ dolları və avro valyutalarında sürətli, sərfəli şərtlərlə köçürmək imkanı yaradır. Rusiyadan Azərbaycana pul köçürmələrini istənilən Rusiya bankının kartı ilə “Granat” mobil əlavəsi vasitəsilə, yaxud ABB-Moskvanın xidmət ofisində nağd qaydada həyata keçirmək olar. Rusiyadan Azərbaycana köçürülən vəsaiti Azərbaycan Beynəlxalq Bankının istənilən filial və şöbələrindən manat, rubl, ABŞ dolları və avro valyutalarında əldə etmək mümkündür. Bankın kartlarına ödəniş kartının valyutasında köçürülən vəsaiti isə Azərbaycan Beynəlxalq Bankının geniş ATM və POS-terminal şəbəkəsi vasitəsilə almaq olar.
Azərbaycandan Rusiyaya vəsaiti Bankın istənilən filial və şöbəsindən nağd qaydada köçürmək mümkündür. “Granat”-la sürətli pulköçürmə üzrə komissiya haqqı köçürülən məbləğin cəmi 0,9%-i təşkil edir.
“Granat” tətbiqinin imkanlarından faydalanmaq üçün Rusiyadakı müştərilər öz mobil telefonlarına bu əlavəni yükləməlidirlər. Mobil tətbiq valyuta seçimi, pulköçürmə üçün optimal variantların müəyyənləşdirilməsi, eləcə də əməliyyat tarixçəsinin izlənməsi üçün müştərilərə geniş imkanlar yaradır. Tətbiqi App Store və Google Play-dən yükləmək olar. “Granat” pulköçürmə sistemi ilə bağlı daha ətraflı məlumatı buradan öyrənmək mümkündür.