Azər Türk Bankın “ATB Business Mobile” xidməti rahat və etibarlıdır
(®️) Hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar üçün müasir mobil bank – “ATB Business Mobile” tətbiqi əməliyyatları banka gəlmədən, onlayn rejimdə, rahat şəkildə həyata keçirməyə, o cümlədən hesablar, son ödənişlər, hesab hərəkəti haqqında məlumat və çıxarışları əldə etmək imkanı verir. Bu xidmətin istifadəçiləri, həmçinin, mobil telefon vasitəsilə hesab rekvizitlərini, ödənişləri təsdiq edən sənədləri yükləyə və bonusları hesaba köçürə bilirlər.
Tezliklə “ATB Business Mobile” tətbiqində ödənişlərin imzalanması, əmək haqqı köçürmələri, depozitlər və kreditlər haqqında məlumatların əldə olunması, sərəncamlara baxış və digər əməliyyatların yerinə yetirilməsi üçün imkanlar təqdim olunacaqdır.
“ATB Business Mobile” tətbiqinin Face ID, Touch ID biometrik identifikasiya imkanları, eləcə də АSАN İmza və ya SMS ОТP vasitəsilə, şifrə təyin etməklə tətbiqə daxilolma üsulları xidmətdən istifadənin etibarlılığını təmin edir. Qeyd edək ki, bu tətbiq müştərilər arasında geniş istifadə olunan və mütəmadi olaraq yeni imkanlarla zənginləşən, çoxfunksiyalı “ATB Business” internet bankçılıq xidmətinin mobil versiyasıdır.