Unibank korporativ internet bankçılıq üzrə Azərbaycanın ən yaxşı bankı seçilib
(®️) Unibank "İnternet bankçılıq" nominasiyası üzrə Azərbaycan bankları arasında 1-ci yerə layiq görülüb. Bu qərar "SME Banking Club" beynəlxalq platformasının "Business Online Banking 2021" araşdırmasının nəticələrinə əsasən verilib.
Araşdırma nəticəsi olaraq ekspertlər tərəfindən “Unibank”ın internet bankçılıq xidməti həm də MDB və Qafqazda biznes üçün 20 ən yaxşı internet bankçılıq xidmətlərindən biri elan edilib. SME Banking Club-un açıqlamasına görə, bölgənin 2021-ci il üzrə TOP-20 ən yaxşı internet bankçılıq xidməti təqdim edən bankını müəyyən etmək üçün Ekspertlər Şurası tərəfindən səsvermə keçirilib. Araşdırma bazar şəraiti, internet bankçılıq trendləri, ən yaxşı təcrübələr, internet bankçılığın biznes üçün müxtəlif meyarlarla işləməsinin təhlili və digər istiqamətlər üzrə aparılıb. Araşdırma zamanı MDB və Qafqazda 100-dən artıq bankın bu istiqamətdə xidmətləri təhlil edilib.
Unibankın internet bankçılıq xidməti müştəriyə bir çox üstünlüklər verir. Biznes sahibi bu xidmətə onlayn qoşulmaqla, banka gəlmədən öz hesabı ilə bağlı çoxsaylı əməliyyatlar həyata keçirə, konvertasiya əməliyyatları edə, istənilən vaxt pulsuz olaraq bank hesablarına nəzarət edə, ölkədaxili və ölkəxarici ödənişlər apara, bütün işçilərinin əmək haqqlarının köçürlüməsini birdəfəyə həyata keçirə və digər xidmətlərdən faydalana bilər.
Məhsul və xidmətlərdə rəqəmsallaşmanı əsas götürən Unibank, hazırda biznes sahiblərinə çoxsaylı onlayn bank məhsul və xidmətləri təklif edir. Banka gəlmədən onlayn hesab açmaq, onlayn əmək haqqı layihəsinə qoşulmaq, tranş kredit xəttindən onlayn istifadə etmək, onlayn formada İB və MB qoşulmaq, onlayn overdraft kreditlərindən faydalanmaq biznes sahiblərinə istədikləri yerdə və istədikləri vaxt keyfiyyətli onlayn bank xidməti ilə təmin olunmaq imkanı yaradır.