Sığorta şirkəti stimullaşdırıcı lotereyanın partnyoru oldu
Bazarstore marketlər şəbəkəsi 15 Mart - 15 May tarixlərində ikiqat şans adlı stimullaşdırıcı lotereya həyata keçirəckdir. Müştərilər hər 25 manatlıq alış-veriş zamanı əsas hədiyyə kimi avtomobil, Antalyaya səyahət və bundan əlavə 120 000-nə yaxın müxtəlif hədiyyələr udmaq şansı əldə edəcəklər.
Möhtəşəm "İkiqat şans" stimullaşdırıcı lotoreyasına Sığortaçı partnyor kimi Azərbaycan Sənaye Sığorta ASC qoşulub. Şirkətdən “Marja”ya daxil olmuş məlumata görə, lotereyanın böyük uduşları olan 3 avtomobil – 1 ədəd Ford Ecosport, 2 ədəd Ford Fiesta avtomobillərinin qalibləri müəyyən olunduqdan sonra Azərbaycan Sənaye Sığorta ASC tərəfindən 1 il müddətinə Kasko sığortası olunacaq.
Kasko - Avtonəqliyyat vasitələrinin baş vermiş hadisələrdən sığortası deməkdir. Kasko sığortası qəzadan sonra avtonəqliyyat vasitələrinin hissələrinin bərpa edilməsi zamanı meydana gələ biləcək xərclərin ödənilməsi, eyni zamanda onun oğurlanması, tam məhv olması zamanı avtomobilin yenisi ilə əvəz olunması məqsədilə sığorta müqaviləsində qeyd olunmuş məbləğ çərçivəsində sığortalının əmlak maraqlarını təmin edir.