VTB (Azərbaycan) nağd kreditin maksimal məbləğini artırdı - YENİ ŞƏRTLƏR
Yeni şərtlər, müştərilərə yalnız şəxsiyyət vəsiqəsi təqdim etməklə, sənədləri toplamağa (sərf olunan) vaxtlarını əhəmiyyətli dərəcədə qənaət etməyə və bir dəfə ofisə gələrək kredit üçün müraciət etməyə imkan verəcək!Yevgeni Borodin: Nağd kredit portfelimiz səkkiz ayda iki dəfə artmaqla 36,3 milyon manata çatıb.
VTB (Azərbaycan) müştərilər üçün nağd kredit üzrə maksimal məbləği 35 min manata çatdırıb.
Bankdan Marja-ya daxil olmuş məlumatd bildirilir ki, krediti almaq üçün yalnız şəxsiyyət vəsiqəsini təqdim etmək kifayətdir, gəliri və məşğulluğu təsdiq edən sənədlər, habelə zamin tələb olunmur.
“VTB (Azərbaycan) üçün maliyyə xidmətlərinin bütün müştərilər üçün mümkün qədər sadə və əlçatan olması strateji əhəmiyyət kəsb edir.Yeni şərtlər, müştərilərə yalnız şəxsiyyət vəsiqəsi təqdim etməklə, sənədləri toplamağa (sərf olunan) vaxtlarını əhəmiyyətli dərəcədə qənaət etməyə və bir dəfə ofisə gələrək kredit üçün müraciət etməyə imkan verəcək. Bu gün Azərbaycan sakinləri arasında bank məhsullarımıza tələbatın artdığını müşahidə edirik - nağd kredit portfelimiz səkkiz ayda iki dəfə artmaqla 36,3 milyon manata çatıb. Əminik ki, payız və qışda istehlak kreditlərinə tələbatın mövsümi artması fonunda yeni təklif müştərilərimiz üçün xüsusilə aktual olacaqdır”, - deyə VTB (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin sədri vəzifəsini icra edən Yevgeni Borodin bildirib.