Bank yeni ipoteka məhsullarını təqdim edir
“PAŞA Bank” ASC ipoteka.pashabank.az veb-saytını istifadəyə verib.
Bankın məlumatında bildirilir ki, sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq artıq “PAŞA Bank”la mümkündür. Yeni yaradılan ipoteka.pashabank.az veb-saytında ipoteka məhsulları üzrə müraciət edə bilərsiniz.
PAŞA Bank yeni ipoteka məhsullarını təqdim edir. Çıxarışlı daxili ipoteka məhsulu - yeni tikili binalarda çıxarışlı mənzillər, fərdi yaşayış və bağ evlərinin alınması üçün bankın daxili vəsaiti hesabına təqdim edilən ipoteka kreditidir. Kreditin faiz dərəcəsi 9%-dən başlayır.
Çıxarışsız daxili ipoteka - yeni tikili binalarda çıxarışsız mənzillər, çıxarışsız fərdi yaşayış və bağ evlərinin alınması üçün bankın daxili vəsaiti hesabına təqdim olunan ipoteka kreditidir. Kreditin faiz dərəcəsi 9%-dən başlayır.
Sayt vasitəsilə aşağıdakı məhsullar təqdim edilir:
• MİDA – Güzəştli ipoteka krediti;
• Güzəştli dövlət ipotekası;
• Dövlət ipotekası;
• Çıxarışlı daxili ipoteka;
• Çıxarışsız daxili ipoteka.
Yeni ipoteka məhsulları ilə bağlı ətraflı məlumat əldə etmək üçün https://ipoteka.pashabank.az veb-saytına keçid edə bilərsiniz.