Rabitəbankın İnternet Bankçılıq xidməti yeniləndi - VİDEO
(®) Rabitəbank məsafədən elektron bankçılıq xidmətlərinə üstünlük verən müştəriləri üçün İnternet Bankçılıq məhsulunu yeniləyib.
Belə ki, geniş imkanlara malik İB-də daha funksional və sürətli yeniliklər istifadəyə verilib. Artıq Azərbaycanda ilk dəfə olaraq QR kod vasitəsilə səfirlik, tələb olunan yer və digər müəssisələr üçün balans, dövriyyə arayışlarını onlayn qaydada İB-dən ala bilərsiniz. Artıq hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarların qarantiya almaq üçün filiala gəlmələrinə ehtiyac qalmır. İB vasitəsilə olduğunuz yerdəcə qarantiya məktubu əldə edə bilərsiniz.
Yeniliklər bununla yekunlaşmır: artıq İnternet Bankçılıq sayəsində alınmalı və dondurulmalı sərəncamların ödənilməsini bir neçə kliklə həyata keçirə bilərsiniz. Bundan başqa əməkhaqqı layihəsinə qoşulma, əməkhaqqı kartlarının sifarişi, habelə işçilərinin əməkhaqqı ödənişlərini də saniyələr içərisində İB-də tamamlaya biləcəksiniz!
Daha ətraflı məlumat və İnternet Bankçılıq səhifəsinə daxil olmaq üçün http://rbt.az/ib - linkinə keçid edə bilərsiniz. Bankın bu və digər yenilikləri haqqında məlumatları əldə etmək üçün 133 nömrəli Çağrı Mərkəzi xidmətinizdədir.