BirKart sahibləri PAŞA Sığortadan taksitlə kasko sığortası əldə edə bilərlər
(®) Artıq Kapital Bank-ın Bakı şəhərində olan filiallarında PAŞA Sığortanın “Optimal KASKO” məhsulunu əldə etmək mümkündür. Avtomobil sahibləri illik cəmi 250 AZN-dən başlayan sığorta haqqı ödəməklə nəqliyyat vasitələri üçün 2000 AZN məbləğində könüllü sığorta təminatı əldə edirlər.
Əlavə olaraq BirKart sahibləri məhsulun dəyərini 6 ay ərzində, əlavə komissiya və faiz olmadan, bərabər hissələrlə ödəyə bilərlər. Belə ki, 250 AZN dəyərində olan “Optimal KASKO” məhsulunu seçdikdə aylıq ödəniş cəmi 42 AZN təşkil edəcək.
“Optimal KASKO” avtonəqliyyat hadisəsi, atılmış və ya düşmüş əşya, üçüncü şəxsin qanunazidd hərəkəti, oğurluq, quldurluq, qaçırma və soyğunçuluq, yanğın və partlayış, heyvanların hərəkəti və təbii fəlakət kimi hadisələrə təminat verir. Həmçinin, avtomobilin istehsal ilindən asılı olaraq rəsmi təmir servisi təminatı ilə sığorta məhsulunun qiyməti illik cəmi 300 AZN təşkil edir.