“Expressbank” yeni “VISA Infinite” kartlarını təqdim edir
(®) Hər bir kəsin səyahət edərkən müəyyən xərcləri yaranır və bunu maksimum qədər az məsrəflə gerçəkləşdirmək hamının əsas istəklərindəndir. Səyahətinizi sərfəli şəkildə həyata keçirmək üçün “Expressbank”ın yeni “VISA Infinite” plastik kartları bir sıra imkanlar yaradır. Bu plastik kartları ilə daha rahat, vaxt itirmədən, operativ şəkildə və minimum xərclərlə səyahət etməyiniz artıq mümkündür. “VISA Infinite” kartını əldə etdikdə 3 nəfər yaxınınıza da pulsuz “VISA Platinum” kartları hədiyyə edib, aşağıdakı üstünlüklərindən birlikdə yararlana bilərsiniz. Həmçinin bu kartlar ölkədaxili və ölkəxarici POS terminallar vasitəsilə sizə 3 % “cashback”də qazandıracaqdır.
“Expressbank”ın yeni “VISA Infinite” plastik kartları ilə səyahət etmədən öncə COVID-19 testindən pulsuz keçmək imkanından istifadə edə bilərsiniz. Vaxtında, rahat və təhlükəsiz şəkildə Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportuna (GYD) gediş/gəliş zamanı Bakı və Abşeron yarımadası hüdudlarında pulsuz transfer xidmətindən istifadə edə bilərsiniz. Sözsüz ki, səyahət zamanı ən mütləq amillərdən biri də sığortalanmaqdır. “VISA Infinite” kartlarının təqdim etdiyi üstünlüklərdən biri də Səyahət Sığortasının olmasıdır. Səyahəti sığortası ilə güvənli və rahat şəkildə dünyanı gəzə bilərsiniz.
“Fastline” xidməti ilə sürətləndirilmiş reys qeydiyyatı , sürətli baqaj təhvili, aviasiya təhlükəsizliyinin keçilməsi, gediş və gəliş zamanı pasport yoxlamasından növbədən kənar keçmə kimi prosesləri vaxtında və operativ həyata keçirib, uçuşa gecikməmək və hava limanında qeydiyyat məsələlərini vaxt itirmədən pulsuz həyata keçirə bilərsiniz. “Expressbank”ın yeni “VISA Infinite” kartları ilə digər bir səyahət üstünlüyü isə uçuş zamanı hava limanlarında “Lounge Key” xidməti vasitəsilə biznes-zallarda olan rahat gözləmə yerlərində uçuş saatını gözləyə, premium xidmətlərdən istifadə edə bilərsiniz.
Həmçinin 24/7 “Konsyerj” xidmətindən istifadə ilə bütün müəssisələrin ünvanları, telefonları, mağazalar, xəstəxanalar, tədbirlər, festivallar, sərgilər, idman tədbirləri barədə xəbərlər, təyyarə, qatar və avtobusların hərəkət cədvəli və s. haqqında gündəlik məsələləri sürətli və zəhmətsiz həll edib, xidmətlərdən yararlanmaq imkanına sahibdirlər.
“Expressbank”ın “VISA Infinite” kart sahiblərinə geniş istifadə imkanları yaradır. Kartı əldə etdikdən sonra müştərilər onun çox böyük üstünlüklərindən istifadə edə və kartın geniş xidmət funskiyasına uyğun bir çox xidmətini ən yüksək keyfiyyətdə almaq imkanı qazana bilərlər. Premium və keyfiyyətli xidmətlərdən rahatlıqla yararlanmaq istəyən şəxslər “Expressbank”ın “VISA Infinite” kartını əldə edib aşağıdakı digər üstünlükləri əldə edəcəklər:
· Tərəfdaşlarla alış-veriş zamanı 30%-dək cashback;
· 6% debet qalığına illik gəlir;
· eManat və Expresspay terminallarından mədaxil imkanı;
· Bank seyfindən istifadəyə görə xidmət haqqına 30% endirim;
· Alıcının qorunması – “VISA Infinite” kartı ilə alınan əşyaların sığortalanması;
Siz də “Expressbank”ın yeni “VISA Infinite” plastik kartlarının yuxarıda sadalanan bütün imkanlarıdan yararlanmaq üçün istənilən “Expressbank” filialına yaxınlaşaraq sifariş əldə edə bilərsiniz.