Rabitəbank 12%-dən nağd pul krediti təklif edir
(®️) Müştərilərə ənənəvi və müasir maliyyə xidmətlərini göstərən Rabitəbank yeni aşağı faizli kredit kampaniyası təqdim edir.
Belə ki, illik cəmi 12%-dən başlayan 30 000 AZN-dək nağd pul kreditini 0% komissiya ilə ala bilərsiniz. Üstəlik, krediti sərfəli şərtlərlə, zaminsiz və sığortasız əldə etmək mümkündür. Müddəti isə 48 aya qədər rəsmiləşdirilə bilər.
21 may tarixinədək davam edən kampaniya ərzində Nağd pul kreditini almaq istəyən müştərilər Bankın istənilən filialına yaxınlaşaraq, həmçinin Rabita Mobile tətbiqindən və ya bankın rəsmi saytından onlayn şəkildə də sifariş edə bilərlər.
Kredit ilə bağlı daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün isə buraya daxil ola – https://rbt.az/kredit-pr , və ya Telegram və Facebook üzərindən RabitabankBot vasitəsi ilə müraciət edə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, "Rabitəbank" ASC, Azərbaycanın 16 regionu və Bakı şəhərində 27 xidmət məntəqəsi və 74 ATM-i, "Rabita Mobile" tətbiqi, İnternet Bankçılıq platforması və "RabitaBot" çatbotu, 133 nömrəli Çağrı Mərkəzi ilə müştərilərin xidmətindədir.
Rahat bankçılıqdan siz də faydalanın!