Villaların çıxarışı (kupça) tərəfimizdən təqdim olunur və müştəridən buna görə heç bir əlavə ödəniş tələb olunmur.
Yaşayış kompleksinin fərqli üstünlükləri
Ekoloji və texnoloji həllər
Villaların tikintisində həm ümumi, həm də daxili ərazilərdə təbii materiallardan istifadə olunmaqdadır. Belə ki, villaların fasadı yüksək sıxlığa sahib təbii ağ daşla üzlənir, dam örtükləri təbii keramikadan, ümumi və villadaxili ərazilərdə isə təbii daşlardan istifadə olunur.
70% günəş enerjisi
Kompleks daxilində ümumi işıqlandırmanın 70%-i günəş enerjisi ilə çalışan avadanlıqlardan istifadə edilməklə təmin ediləcəkdir. İşıqların yanması və sönməsi avtomatik həyata keçiriləcəkdir.
“Smart” yaşayış kompleksi
Yaşayış kompleksində bütün villalar ağıllı ev sistemi ilə təmin olunmaqdadır. Bundan əlavə, avtomobil nömrələrinin avtomatik tanınması, kommunal və s. kompleks daxili xidmətlərin avtomatlaşdırılması həyata keçiriləcəkdir.
Kompleksin cari vəziyyəti
Birinci mərhələdə planlaşdırılan 8 villanın tikintisi artıq yekunlaşıb. İkinci mərhələdə daha 5 villanın tikintisinə başlanılacaq və 2023-cü ilin sonuna təhvil veriləcəkdir. Kompleksdə ümumi infrastuktur işləri isə (yol, ərazinin işıqlandırılması, inzibati bina və s.) tam olaraq 2024-cü ilin martında yekunlaşacaqdır.
Daha ətraflı məlumat üçün saytımıza daxil ola və 050 5000266 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.