Bank elektronika məhsulları alır - TENDER
Rabitəbank yeni tender elan edir!
“Rabitəbank” ASC Elektronika məhsullarının (İphone 14 Pro Max, 256 GB, AirPods Pro 2nd Generation, Apple Watch Ultra GPS 49mm, Apple MacBook Air 13.6/M2 (MLY13), Samusung 5G Galaxy S23 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Samsung Galaxy Buds 2 Pro, Televizor Samsung Smart TV 65" 4K UHD, Oyun konsolu PlayStation 5) satınalınması ilə bağlı tender elan edir.
Tenderin texniki şərtləri, sayları, marka və modelləri haqqında ətraflı məlumat üçün link-ə keçid edə bilərsiniz: https://bit.ly/3YCR2M8
Tenderdə iştirak etməkdə maraqlı olan şirkətlər əlavə suallarla bağlı ([email protected]) email ünvanına və ya (051-271-48-48) nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Təklifinizdə vergi ilə bağlı məlumatı (vergi daxildir və ya vergi xaricdir) qeyd etməyiniz rica edilir.
Təkliflərinizi imza və möhürlü şəkildə qapalı zərfə yerləşdirdikdən sonra zərfin üzərini möhürləyərək, aidiyyatı tenderin adını qeyd edib 25.08.2023-ci il, saat 12:00-a kimi "Rabitəbank" ASC-nin (Satınalmalar şöbəsinə) Baş ofis, Bakı şəh., 28 May küç.33, AZ1010 ünvanına göndərməyiniz xahiş olunur.