Azərbaycanda borcların yığılması üzrə daha bir xidmət fəaliyyətə başlayıb
Borclarını özü yığ bilməyən şirkət “KollektA” şirkəti vaxtı keçmiş borcların yığılması xidmətini təklif edir. “KollektA” MMC kredit müqavilələri və digər öhdəliklərdən əmələ gələn vaxtı keçmiş borcların yığılması üçün etibarlı tərəfdaşdır. Peşəkar komanda və innovativ texnologiyalarla təchiz olunmuş xidmətləri ilə borcların toplanmasının bütün mərhələlərini əhatə edir.Son zamanlar süni intellekt həyatımızın hər sahəsinə daxil olmuşdur. Demək olar ki, biznesin bütün fəaliyyət sahələrində süni intellektin rolu hər gün daha da artmaqdadır.
Vaxtı keçmiş kreditlərin və digər borcların yığılması müasir biznes üçün çox əhəmiyyətlidir. Yeni təsis edilmiş “KollektA” MMC şirkəti öz tərəfdaşlarına süni intellekt və müasir texnologiyalara əsaslanan borcların təqibi və yığımı üzrə xidmətlər təklif edir.
KollektA nədir?
“KollektA” MMC kredit müqavilələri və digər öhdəliklərdən əmələ gələn vaxtı keçmiş borcların yığılması üçün etibarlı tərəfdaşdır. “KollektA” MMC peşəkar komanda və innovativ texnologiyalarla təchiz olunmuş xidmətləri ilə borcların toplanmasının bütün mərhələlərini əhatə edərək borc yığımı proseslərini sadələşdirir. Ən müasir texnologiyalara əsaslanan şirkətin hüquqi dəstək və təcrübəli mütəxəssislərdən ibarət komandası borc yığımı işini sadə, effektiv və sürətli bir hala gətirir.
“KollektA” MMC hansı xidmətləri təklif edir?
Şirkət borcların yığımı ilə bağlı hərtərəfli dəstək xidmətini göstərməyi hədəfləyir və bu xidmət üç əsas mərhələni əhatə edir:
- Məhkəməyəqədər mərhələ;
- Məhkəmə və icra orqanları ilə iş;
- Məhkəmədən sonrakı mərhələdə dəstək.
“KollektA” MMC ən müasir proqram təminatlarından və texnoloji həllərdən istifadə edir. Aşağıda qeyd edilən texnoloji üstünlüklər borc yığımı prosesində effektivliyi artırır:
- Borcluların təqibi üçün xüsusi proqram təminatı – Borclularla əlaqə, ödəniş cədvəllərinin izlənməsi və məlumatların analitik təhlili üçün xüsusi proqramlardan istifadə edilir.
- Süni intellekt əsaslı borc məlumatlandırma sistemi – Süni intellekt vasitəsilə borclulara uyğun məlumatlandırma və robotzəng sistemləri tətbiq edilir, bu da yığım prosesini optimallaşdırır.
- Borcluların avtomatik SMS məlumatlandırma sistemi – Borclular ödəniş vaxtlarına və cari statuslarına uyğun olaraq avtomatik SMS məlumatlandırma vasitəsilə xəbərdar edilir.
- Məhkəməyə avtomatik müraciət sistemi – Borc ödənişi baş vermədikdə, məhkəmə müraciətlərinin avtomatik şəkildə yaradılması və təqdim edilməsi sistemi hüquqi prosedurları asanlaşdırır və sürətləndirir.
-İnteqrasiya olunmuş digər sistemlər – Borc yığımı prosesində əlavə texnoloji həllər tətbiq edərək daha sürətli və effektiv nəticələr əldə edilir.
Peşəkar komanda
“KollektA” MMC-də müştərilərin hər birinə peşəkar və yüksək səviyyəli xidmət göstərmək üçün güclü bir komanda fəaliyyət göstərir. Komanda hüquqşünaslardan, icra orqanlarında təcrübəsi olan mütəxəssislərdən, İT analitiklərdən və prosesin müxtəlif mərhələlərində dəstək verən digər peşəkar mütəxəssislərdən ibarətdir.