Çox az sayda mənzillər qaldı – AYLIQ 375 MANATDAN
Bu yaxınlarda yüzlərlə ailənin üzü güləcək. Bir neçə layihəsini vaxtında yaşayışa təhvil verən və başladığı bütün binaların tikintisini də sürətlə davam etdirən “Kristal Abşeron” şirkəti, Yasamal rayonunda tikdiyi yaşayış kompleksini 2017-ci ilin sonundan təhvil verməyə başlayacaqdır. Təhvilin 2018-ci ilin Mart ayında tam başa çatdırılması nəzərdə tutulur.
Şirkətin “Şərifzadə” layihəsi 2 bloklu 16 mərtəbəli və mansardlı binadan ibarətdir. Binanın tikintisinə 2016 -cı ilin payızında başlanmışdı.Bir il müddətində tikinti işləri başa çatdırılıb və hazırda mənzillərin təmiri aparılır.
HƏR ŞEY “ƏLİNİZİN ALTINDA”
Mətbuat və Şərifzadə prospektlərinə çıxışı olan yaşayış kompleksinin yaxınlığında “İnşaatçılar” metrosu, ASAN Xidmət, banklar, 158 saylı orta məktəb, ticarət mərkəzləri, bazar,Rabitə qovşağı (ATS), Musabəyov parkı və s. yerləşir.
“Kristal Abşeron” layihələrində “TexnoNikol” şirkətinin izolyasiya sistemlərindən istifadə edilir. Soyuğa, istiyə, nəmlənməyə dayanıqlı “TechnoNikol” şirkətinin izolyasiya məhsulları vulkanik daşlardan hazırlanır və bütün beynəlxalq standartlarlara cavab verir. “TexnoNikol” şirkətinin izolyasiya sistemləri (daş yunu) soyuq havada mənzili isti, isti havada isə sərin saxlayır.
EVİNİZİN TƏMİRİNDƏN RAZI QALACAQSINIZ
“Kristal Abşeron” şirkəti digər layihələrində olduğu kimi, “Şərifzadə” layihəsində də mənzilləri təmirli təhvil verəcəkdir. Mənzillər, İtaliyanın “Limonta şirkətinin divar kağızlarından, Rusiya istehsalı palıd parketdən, İspaniyanın “STN” firmasının kafel və metlaxlarından, Türkiyənin E.C.A. firmasnın istehsalı hamam aksesuarlarından istifadə olunaraq təmir edilir. Mənzillərə Türkiyə istehsalı seyf giriş qapısı qoyulur.“Şərifzadə” layihəsində binanın yeraltı avtomobil dayanacağı (qaraj) var.
AZ SAYDA MƏNZİL QALIB
“Şərifzadə” layihəsində mənzillərinböyük hissəsi satılıb. Çox az sayda qalan mənzillər tələsən alıcıların olacaqdır.Mənzillər,20 faiz ilkin ödənişi olan 25 illik ipoteka ilə (illik 7%) təklif olunur. Məsələn, 13230 manat ilkin, 375 manat aylıq ödənişlə 45 kv.m 1 otaqlı mənzilə sahib ola bilərsiniz.