Bayıla gözəllik verəcək “Sabah Residence” tikiləcək - QİYMƏTLƏR
Yaxın gələcəkdə Bayıl qəsəbəsi möhtəşəm binaları ilə göz oxşayacaqdır. Bu gün Bakıda öz işinə başlamış “Rec Expo” daşınmaz əmlak və investisiya sərgisində bir neçə iri tikinti şirkəti Bayıl qəsəbəsində inşa edəcəyi yaşayış komplekslərini nümayiş etdirib. Bu şirkətlərdən biri “Qala Qrupu”dur.
Şirkətin satış təmsilçisi Fatimə Ələsgərova “Marja”ya bildirdi ki, Bayıl qəsəbəsinin girişində, Dəniz Administrasiyasının yaxınlığında “Sabah Residence” kompleksinin tikintisi nəzərdə tutulub:
“Tikinti işlərinə 2018-ci ilin Fevar ayında başlanacaqdır. “Sabah Residence” 4 binadan ibarətdir. 3 bina oxşar, 4-cü bina isə fərqlidir. Adı “Waves”dir (Dalğa). Binanaın dizaynında dalğa elementləri mövcuddur.
Kompleksin 450 yerlik 2 mərtəbəli avtomobil dayanacağı olacaq. Binaların ilk 3 mərtəbəsi qeyri-yaşayış üçün nəzərdə tutulub. Burda “Mall” yerləşəcəkdir”.
Fatimə Ələsgərova bildirdi ki, mənzillər yalnız təmirli təhvil veriləcəkdir:
“Sabah Residence”də sahəsi 45-500 kv.m olan 1-7 otaqlı mənzillər layihələndirilib. 3 binada mənzilin 1 kvadrat metrinin qiyməti 1950 manatdan, 4-cü binada isə qiymətlər 2050 manatdan başlayır. Müştərilərə 3 növ təmir paketi təqdim edirik: “Standard”, “Premium” və “Eksklyüziv”. Qeyd etdiyim qiymətlər “Standard” paketə aiddir. “Premium” seçildikdə baza qiymətinin üzərinə 200 manat, “Eksklüziv” seçildikdə isə 500 manat əlavə olunacaqdır. “Eksklyüziv” paketi seçənlərə dizayn hədiyyə olunacaqdır.
“Sabah Residence”də ofislər də yerləşəcəkdir.
Bütün binaların tikintisi eyni anda başlayacaqdır. 3 binanın 28 ay müddətinə, 4-cü binanın isə 22 ay müddətinə tikilib təhvil verilməsi nəzərdə tutulur.