Avtomobil bazarında inqilab edən kampaniya bərpa edildi
Volkswagen Azərbaycan 20 illik yubileyi ilə bağlı tarixi kampaniyasını yenidən aktuallaşdırdı.
Volkswagen AG-nin Azərbaycanda yeganə rəsmi idxalçısı olan "Euro Style LTD" MMC bu ilin dekabrında 20 illik yubileyini qeyd edəcək. Bu münasibət ilə keçən ilin noyabr-dekabr aylarında avtomobil bazarında inqilab edən “5 il PULSUZ SERVİS” kampaniyasını bərpa etmək qərarına gəldi.
Beləkliklə alıcılar Yeni 2018-ci il model Passata sahib olarkən 5 və ya 150 000 km zəmanət ilə yanaşı həmin müddətdə bütün servis xərclərini HƏDİYYƏ qismində əldə edəcəklər. Yani 5 il ərzində servislə bağlı heç bir məsrəfləri olmayacaq. Bu həm ehtiyat hissələrinə həm də xidmət haqqına aid olacaq.
“Keçən il bu kampaniya çox uğurlu keçdi. Kifayət qədər müştərimiz kampaniyadan yararlandı və hal-hazırda həmin Passat sahiblərinin bütün servis xərclərini qarşılayırıq, müştərilərin yalnız yanacağa məsrəfi çıxır. İl ərzində bu kampaniyanı soruşan çox olub. Tələbatı nəzərə alaraq 20 illik yubileyimiz münasibəti ilə bu şərtləri yenidən bərpa etmək qərarına gəldik. Bu kampaniyanı 2017-ci ilin dekabrın sonunadək bütün satılacaq Volkswagen Passat modellərinə aid eləmişik. Bu gündən dekabrın 31-dək bütün yeni Passat alan müştərilərimiz 5 il ərzində servisə ödəniş etməyəcəklər. Yani yağı da pulsuz dəyişəcəklər, filterləri də, əyləc yastıqlarını və sair. Həm yağ və ehtiyat hissələri həm də iş haqqı pulsuz olacaq. Alıcılarımıza təkcə yanacaq doldurub avtomobili idarə etmək həzzi qalır.”
Tam LED yığımlı ön dinamik fənərli yeni Volkswagen Passata gəldikdə isə, radiator barmaqlıqları və üslubu daha da dəqiq tərənnüm edib zərif cizgilər ilə premiuma meyilliyini tamamlayan avtomobildir. Patentləşdirilmiş texnologiya əsasında hazırlanmış “topComfort” və “ergoComfort” tipli oturacağı olan bu avtomobildə 3-zonalı iqlim kontrolu funksiyalı kondisioner, oturacaqların isidilməsi və soyudulması, hava şəraitindən asılı olmayaraq salonda optimal mikroiqlim yaratmağa imkan verir. Eyni zamanda 8 düym ekran, həcmli səs effekti yaradan 8 ədəd səsgücləndirici, CD, MP3, SD, USD, AUX-in, Bluetooth və hətta səs ilə idarə etmə sistemi artıq baza təchizatında təklif olunur. Bu dəfə daha çevik və manevrli olan Yeni 2018 model Passat 1.8 L həcmli və 180 at güclü mühərriklə təchiz olunub. Belə ki, 100 km/s sürət göstəricisinə cəmi 7.7 saniyəyə çatır. Orta sərfiyyat isə 5.8 L-ə bərabərdir. 6 ədəd təhlükəsizlik yastıqları, ABS, ASR, EDL və ESC sistemləri sürücünün xidmətindədir. “Active İnfo Display” məlumat paneli, təkmilləşdirilmiş 286.6° bərabər dairəvi görünüş sahəli Passat artıq öz sahiblərini gözləyir.