Sənədimiz nə vaxt çatacaq? Niyə hələ çatmayıb?
Bu kimi sualları,şirkət nümayəndələri tez-tez kuryer şirkətlərinə ünvanlayır, əvəzində isə dəqiq cavab ala bilmirlər. Sənədlərin çatdırılma vaxtına nəzarət edə bilməmək, işçilərə əlavə əsəb, stress və vaxt itkisi yaradır. Nüfuzlu şirkətlərin rəhbərləri isə, işçilərinə bu əziyyətləri yaşatmamalıdırlar.
Lakin bu problemlərə çarə tapılıb.
FABO EXPRESS kuryer şirkəti ilə əməkdaşlıq edən şirkətlər, məktub çatdığı anda, öz müştəri hesablarından məlumat alır, sənədin kimin qəbul etdiyini və imzanı görə bilirlər. Çatdırılma tarixindən dəqiq əmin olan müştərilər, məktubları hansı tarixdə, kimə göndərdiklərin izləyə bilirlər. Özü də əlavə ödəniş etmədən, proqram endirməyə ehtiyac olmadan və çox münasib xidmət tarifləri ilə. Qısaca ,əsəb yaşatmayan, münasib qiymətli, dəqiq məlumat verən, keyfiyyətli kuryer xidməti!
Artıq ''Nikoyl Bank'', ''Azsığorta '', ''Atasığorta '', ''Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi'' ''Mida MMC '' kimi nüfuzlu şirkətlər FABO EXPRESS-dən istifadə edərək, sənəd göndərişlərində problemlərdən taman xilas olublar. Bununla,innovativ kuryer xidməti, müştəri sayısı ilə də bazarda özünü subut etmişdir.
Respublikada 40-dan çox ekspress kuryer şirkətləri olsa da, innovativ çatdırılma modelini yalnız FABO EXPRES kuryer şirkəti təmin edir.
FABO EXPRESS ilə əməkdaşlıq edib, məmnun müştərilərdən biri olmaq üçün 012-490-15-10 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya [email protected] elektron ünvanına yaza bilərsiniz.