Tam yenilənmiş lüks sedan Lexus LS Bakıda
Lexus markasının əsas simvollarından biri sayılan LS lüks sedan sinfinin yeni modeli Bakıda təqdim olunub.
Avtomobilin üstünlüklərini hələ ötən ildən anons edən Yaponiyanın premium avtomobil brendi verdiyi vədi tutdu: 5-ci nəsil LS indi daha dinamik və şıq, daha komfortlu və daha təhlükəsizdir.
Yeni LS iddialı və cəsur dizaynı ilə Lexus brendinin yeni simasını təmsil edir. Bu modeldə klassik lüks sedan tərzi daha fərqli mərhələyə yüksəlib: istər eksteryerdə, istərsə də interyerdə ənənəvi yapon estetikasının ən yaxşı ənənələri, son texnologiya və modern dizayn məharətlə sintez olunub. Lexus avtomobillərinin özünəməxsus özəlliyi olan ön radiator qəfəsi LS-in korpusunda daha qabarıq vurğulanıb və axıcı relyefin əsasını təşkil edir.
Geniş salonun yeni oturacaqlarında Lexus-un Omotenashi qonaqpərvərlik fəlsəfəsi diqqət çəkir. Ön oturacaq 28, arxa oturacaq 22 fərqli şəkildə tənzimlənir və bu da LS-i öz seqmentində ən yaxşı avtomobillərdən birinə çevirir. Yapon masaj ustalarının tövsiyələri əsasında kreslolarda Shiatsu masaj sistemi yaradılıb. Yeni LS-in salonu xüsusi səssizliyi ilə fərqlənir. Aktiv Səs Nəzarəti mühərrik səsi salona girdiyi anda əks tezlikli səs vasitəsilə onu tənzimləyir.
Lexus-un yeni modelləri barədə ətraflı məlumat almaq üçün www.lexus.az saytını ziyarət edə bilərsiniz. Əlaqə telefonu: (012) 490 50 50