“Ofisait”dan yeni aksiya!
“Ofisait” mağazalar şəbəkəsi “Məktəbə Ofisaitdan gedin!” adlı aksiya keçirir.
“Ofisait”dan "Marja"ya verilən məlumata görə, 1 avqustdan 20 avqusta qədər məktəb alış-verişi edən müştərilərinə pul qazandıracaq! Belə ki, "Ofisait"dan Çanta dolu 50 manatlıq alış-verişinizə 5 manat, 100 manata 10 manat, 150 manata isə 15 manat dəyərində əlavə alış-veriş imkanı qazanacaqsınız!
Aksiya ilə bağlı daha ətraflı məlumat almaq üçün 012 310 43 10 nömrəli Məlumat Mərkəzindən, həmçinin “Ofisait”in Facebook və Instagram səhifələrindən əldə etmək olar.
Qeyd edək ki, OYAL brendi 23 ilə yaxındır ki, Azərbaycan bazarında “Məktəbli Arzuları” devizi ilə nəinki məktəblilərin, eyni zamanda tələbələrin, iş adamlarının və valideynlərin sevimlisinə çevrilmişdir.
Şirkətin məhsullarını Bakı və bölgələrdə 30-a yaxın filialı olan “Ofisait” mağazaları ilə yanaşı, şəhərimizin dəftərxana ləvazimatları satılan bir çox mağazalarından da əldə etmək mümkündür.