Viza alanlara pulsuz VISA kartı verilir - YENİ KAMPANİYA
AtaBank “VISA International” şirkəti ilə birgə yeni kampaniyaya start verib.
Kampaniya çərçivəsində xarici ölkələrə səyahət etmək üçün VİZA almış müştərilər, AtaBank-dan pulsuz VISA Classic, VISA Gold plastik kartına sahib olmaq imkanı əldə edəcəklər.
Bunun üçün sadəcə AtaBank-ın Baş ofisinə və ya istənilən filialına şəxsiyyət vəsiqəsi və xarici pasportla yaxınlaşaraq qüvvədə olan vizanı bank əməkdaşına göstərmək kifayətdir. Hədiyyə veriləcək plastik kartın növü müştərinin səyahət edəcəyi ölkədən və vizanın müddətindən asılıdır.
VISA Classic, VISA Gold kartı müştərilərə yalnız ABŞ dolları və ya AVRO valyutasında açıla bilər.
Kampaniya yalnız fiziki şəxslərə şamil olunur və ilin son iş günü 28 dekabr 2018-ci il tarixinədək qüvvədə olacaq.
VISA kartlarından dünyanın 200-dək ölkəsində istifadə etmək mümkündür. Bu kartlardan istifadə edərək müştərilər həm ölkədaxilində həm də ölkəxaricində POS-terminal vasitəsi ilə və ya online alış-veriş edə, AtaBank-ın AtaNet İnternet və ya Mobil Bankçılıq əlavəsinə daxil olaraq müxtəlif bank əməliyyatlarını həyata keçirə bilərlər.
WhatsApp istifadəçiləri AtaBank-ın WhatsApp əlavəsinə bağlı olan 050 9999136 telefon nömrəsi ilə əlaqə yaradaraq VISA plastik kart məhsulları və kampaniya haqqında istənilən məlumatı operativ əldə edə bilərlər.