Beynəlxalq Bankdan "Payız krediti" kampaniyası - 2 SEÇİM
Azərbaycan Beynəlxalq Bankı payız fəslinə özəl yeni kredit kampaniyası elan edib.
Bu kampaniyanın əsas üstünlüyü ondan faydalanmaq istəyən müştərilərə geniş seçim imkanı yaratmasındadır.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində nağd pul kreditini bankdan indi alıb, əsas borcun aylıq ödənişlərinə üç ay sonra başlamaq mümkündür. Yaxud bunun əvəzinə kredit faizlərində 2% endirimi seçmək olar.
Bu iki fürsətin hər hansı birindən Azərbaycan Beynəlxalq Bankının bütün maaş kartı sahibləri faydalana bilər. Pensiya kartı sahibləri üçün isə kampaniya çərçivəsində kreditlər mövcud faizlərə 2% endirimlə, həm də komissiyasız təqdim ediləcək.
- Kredit 5000 manata qədər olduqda - ZAMİNSİZ
Kampaniya 10 oktyabra qədər davam edəcək.
Nağd pul kreditini Azərbaycan Beynəlxalq Bankının bütün filiallarından almaq mümkündür. Bunun üçün sadəcə şəxsiyyət vəsiqəsi və əməkhaqqı, yaxud pensiya kartı ilə bankın filiallarına yaxınlaşmaq kifayətdir. Əmək haqqı və ya pensiya kartının son 8 rəqəmini 8937 nömrəsinə göndərməklə də bankdan kredit sifariş vermək olar. Müştəri kampaniya barədə daha ətraflı məlumat üçün 937 nömrəli Məlumat Mərkəzinə zəng etməlidir.