<p><a href="https://www.pashabank.az/press_centre,1315/lang,az/" <font color=green>PAŞA Bankdan Kiçik və orta sahibkarlar üçün yeni məhsul</font><p>
PAŞA Bank tərəfindən Kiçik və Orta Sahibkarlar üçün yeni məhsul təqdim edilərkən müştərilər hesab üzrə həyata keçirdikləri əməliyyatlara əsasən beş qrupa ayrılmış və hər qrup üçün xüsusi paket hazırlanmışdır.
Bu əməliyyatlara hesabda olan pul vəsaitlərinin nağdlaşdırılması, yerli və xarici valyuta ilə bankdan kənar köçürmələr, valyuta mübadiləsi, ekvayrinq və s. daxildir.
Kiçik və Orta Sahibkarların bəhrələnə biləcəyi yeni beş növ tarif paketləri onlara daxil olan əməliyyatların növü və həcmi ilə fərqlənir. Paketlər müştərilər tərəfindən gündəlik ən çox istifadə olunan əməliyyatları əhatə edir.
Tarif paketlərinin hazırlanmasında kiçik və orta sahibkarlıq biznesinin müxtəlif xüsusiyyətləri, eləcə də müştərinin bankla olan əməkdaşlıq formatı nəzərə alınmışdır.
Müştəriyə artıq böyük sayda xidmətləri və onlar üzrə tarifləri müqayisə etmək, tutuşdurmağa ehtiyac qalmır. Müştərinin biznes fəaliyyətini əhatə edən bütün mühüm funksiyaları özündə cəmləşdirən paketlər maliyyə əməliyyatları zamanı pula və vaxta qənaət etməyə imkan verirlər.
Tarif paketlərinə qoşulan bütün müştərilərə internet bank xidmətinə qoşulma və 3 illik korporativ və ya Tacir kartı hədiyyə edilir.
Müştəri öz biznesi üçün ən münasib tarif paketini seçib və aylıq xidməthaqqını ödəyərək bir çox digər xidmətlərdən pulsuz və ya güzəştli tariflərlə istifadə etmək imkanı əldə edir.
“Klassik”, “Elektron”, “Biznes”, “Aktiv” və “Premium” paketlər haqqında ətraflı məlumat: https://www.pashabank.az/press_centre,1315/lang,az