Bank of Baku-dan müəllimlərin üzünü güldürəcək yeni kredit kampaniyası
Ölkənin aparıcı banklarından olan Bank of Baku, Beynəlxalq Müəllimlər Gününə özəl olaraq ömrünü elmə və şagirdlərinə həsr edən müəllimlərin üzünü güldürəcək yeni kredit kampaniyasına start verir.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində müəllimlər və təhsil işçiləri 10.000 AZN-dək Nağd Pul kreditini aylıq 1,75%-lə və KOMİSSİYASIZ və ZAMİNSİZ şərtlərlə əldə edə bilərlər.
Müəllimlər eyni zamanda aşağıdakı SƏRFƏLİ ŞƏRTLƏRDƏN də faydalanacaqlar:
-Kredit məbləği – mаks. 20.000 AZN
-RƏSMİLƏŞDİRMƏ KOMİSSİYASI – 0%;
Müəllimlərə bayram sevinci bəxş edəcək kampaniyadan maaş kartı digər banklara aid olan təhsil işçiləri də faydalana bilər.
Qeyd edək ki, kampaniyadan təhsil müəssisələrində çalışan və digər müəssisələrdə təhsil sahəsi üzrə fəaliyyət göstərən bütün şəxslər faydalana bilər.
Kampaniya 05 noyabr 2018-ci il tarixinədək keçərlidir.
Bank of Baku-nun Müəllimlər gününə özəl elan etdiyi kampaniya haqqında daha ətraflı məlumatı Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və ya rəsmi Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq öyrənmək olar.