Hyundai-dan qazandıran Loyallıq kartı - KAMPANİYA
(®) Xidmətlərdən istifadə edərkən xərcləriniz azalacaq
“Hyundai Motor” şirkətinin Azərbaycanda rəsmi distribüteri “Auto Azərbaycan” şirkəti Hyundai sahiblərinə əlavə fürsətlər təqdim etməkdə davam edir.
Bu dəfə Hyundai sahiblərinə Loyallıq kartı təklif edilir.
Loyallıq kartı ilə imtiyazlar sizləri gözləyir. Bu kart servis xidmətləri üzrə xərcləri azaldır. Belə ki, pulsuz təqdim edilən kartı əldə etdikdən sonra hər servisə gəlişinizdə bonusular qazanacaqsınız. Ehtiyat hissəsi aldıqda və ya servis xidmətlərindən istifadə etdikdə loyallıq kartınızın hesabına hədiyyə bonusları yazılacaqdır. Bu bonusları servis xidmətlərinin haqqının və ya ehtiyat hissələrinin dəyərinin ödənilməsində istifadə edə bilərsiniz.
Yalnız fiziki şəxs müştərilərə təqdim edilən Loyallıq kartını http://www.hyundai.az/az/loyalliq-karti İnternet səhifəsindən sifariş vermək mümkündür. Kart müddətsizdir. Loyallıq kartı, rəsmi distribüterdən alınmayan, lakin “Otoplaza” servis mərkəzində xidmət göstərilən bütün Hyundai avtomobili sahiblərinə verilir.
“Loyallıq kartının təklif edilməsində məqsəd müştəri məmnuniyyətini artırmaq, Hyundai sahiblərinin qənaət etmələrinə dəstək olmaq, servis xidmətində onlara “xüsusilik hissi” bəxş etməkdir”,- “Auto Azərbaycan” şirkətinin marketinq direktoru Rauf Cahangirov bildirdi.