Rabitəbank-dan Lombard krediti al – Gold Kart qazan!
(®) Rabitəbankın “Lombard Plus” krediti məhsulunu yeniləndi!
Təcili pula ehtiyacı olan hər bir şəxs bu kreditdən yararlana bilər, bundan əlavə məbləği 3000 AZN dən yuxarı olan “Lombard Plus” krediti əldə etmiş müştərilərə MC Gold Kart, xanımlara isə məbləğindən asılı olmayaraq MC Lady Kart hədiyyə edilir. Bundan əlavə, MC Gold Kart və MC Lady Kartlarını əldə edərək ticarət və xidmət obyektlərində 15%-dək xüsusi endirimlərdən yararlana bilərsiniz.
İndi hər kəs zamin və iş yerindən arayış təqdim etmədən, aylıq faiz dərəcəsi cəmi 2,4% olmaqla, 24 ay müddətinə, 10 min manata qədər “Lombard Plus” kreditini əldə edə bilər. Bunun üçün şəxsiyyət vəsiqəsini və təminat üçün qızıl-zinyət əşyalarını təqdim etmək kifayətdir.
“Lombard Plus” kreditini “Rabitəbank”ın istənilən filialından qısa zaman ərzində əldə etmək mümkündür. Bankın xidmət şəbəkəsi ilə tanış olmaq üçün bu linkə daxil olmaq lazımdır: http://bit.do/filiallar
“Rabitəbank”ın “Lombard Plus” krediti məhsulu haqda ətraflı məlumat əldə etmək üçün bit.ly/LombardPlus keçid etmək kifayətdir.