Azərbaycanda daha 18 şirkət bağlanıb – SİYAHI
Azərbaycanda daha bəzi şirkətlər fəaliyyətləriini dayandırıb.
"Vergilər" qəzetinə istinadən fəaliyyətini dayandıran şirkətlərin siyahısını təqdim edirik.
“ARAN-LTD” MMC (VÖEN: 1301338031) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri , Yasamal rayonu, Həsənbəy Zərdabi prospekti, ev 3153-cü məhəllə, mənzil 194 ünvanına bildirə bilərlər.
“QOLDEN İNVESTMENT END MENECMENT QRUO” MMC (VÖEN: 1302979791) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri , Yasamal rayonu, İnşaatçılar prospekti, ev 20, məhəlllə 494, mənzil 4 ünvanına bildirə bilərlər.
“AZEJİ” MMC (VÖEN: 1701993291) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar tələblərini Bakı şəhəri, Səbail rayonu,Zərifə Əliyeva küçəsi , ev 22, mənzil 19 ünvanına bildirə bilərlər.
“TEXNİK TƏCHİZAT” MMC (VÖEN: 1500369161) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Fətəlixan Xoyski, ev 118, mənzil 52 ünvanına bildirə bilərlər.
“VİVAT ESTETİK” MMC (VÖEN: 1402058221) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri , Nəsimi rayonu, Azadlıq prospekti, ev 81 ünvanına bildirə bilərlər.
“LUKS SUPPLY” MMC (VÖEN: 1603116011) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzidə tələblərini Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Cəmşid Naxçıvanski, ev 21, mənzil 59 ünvanına bildirə bilərlər.
“RUSİYA KƏND TƏSƏRRÜFATI BANKI” Səhmdar Cəmiyyəti Azərbaycan Respublikasındakı Nümayənəliyi ( VÖEN:1701093221) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Cəfər Cabbarlı küçəsi, ev 44, korpus 1 ünvanına bildirə bilərlər.
“ŞEYX TRAVEL” MMC (VÖEN:1305604291) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələəblərini Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, M.Naxçıvani, ev 22, mənzil 23 ünvanına bildirə bilərlər.
“ÇELİK SƏNAYE” MMC (VÖEN: 1301216661) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində təələbləriniBakı şəhəri, Yasamal rayonu, Süleyman Dadaşov, ev 68, mənzil 64 ünvanına bildirə bilərlər.
“FRUİT TRADİNG AZERBAİJAN” MMC (VÖEN: 1903601991) ləğv olunduğunu elan edir . Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, R.Behbudov küçəsi 59, mənzil 63 ünvanına bildirə bilərlər.
“REFERENCE” MMC (VÖEN:13044794321) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri , Yasamal rayonu,Fuad İbrahimbəyov, ev 5 ünvanına bildirə bilərlər.
“ARS BETON” MMC (VÖEN: 2004404871) ləğv olunduğunu elan edir.Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Məhəmməd Hadi küçəsi, ev 136,mənzil 54 ünvanına bildirə bilərlər.
“AlMAS” MMC (VÖEN: 1500378201) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, F.Xoyski küçəsi, ev 118, mənzil 52 ünvanına bildirə bilərlər.
“XOCALI” MÜSTƏQİL KİÇİK MÜƏSSİSƏSİ (VÖEN: 2000030631) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi, Gəncə prospekti, məhəllə 2942 A ünvanına bildirə bilərlər.
“XƏZRİ TEXNOLOJİ – QURAŞDIRMA” MMC (VÖEN: 0200214001) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, A.Mustafayev küçəsi, ev 3, mənzil 47 ünvanına bildirə bilərlər.
“GAMMA TECHNOLOGİES” MMC (VÖEN: 1404051061) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, akademik Mirəli Qaşqay küçəsi, ev 75, mənzil 1 ünvanına bildirə bilərlər.
“PORTELET TREYDİNQ LİMİTED” şirkətinin Azərbaycan Respublikasındakı nümayəndəliyi ( VÖEN: 1700666501) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Səbail rayonu, Asəf Zeynallı küçəsi, ev 14, mənzil 9 ünvaanına bildirə bilərlər.
“ARDİ” MMC (VÖEN:1501751981) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Ziya Bünyadov prospekti, 2084-cü məhəllə ünvannına bildirə bilərlər.