“CİB” mobil tətbiqi ilə dövlət ödənişlərinizi rahat edin
“Milli Kart Group”un “CİB” mobil tətbiqi daim yenilənir və ölkə iqtisadiyyatında baş verən dəyişikliklərlə ayaqlaşmağa çalışır.
“MilliKart”dan “Marja”ya daxil olan məlumatda bildirilir ki, tətbiqin geniş funksionalından həm adi istifadəçilər, həm də sahibkarlar rahatlıqla istifadə edə bilərlər. Çoxsaylı ödənişlərlə yanaşı “CİB” mobil tətbiqində “Dövlət Ödənişləri” kateqoriyası mövcuddur ki, burada istifadəçilər Dövlət Yol Polisi, Vergilər Nazirliyi, Dövlət Sosial Müdafiə Fondu və İpoteka Fondu üzrə ödənişlər həyata keçirə bilərlər.
“CİB” mobil tətbiqinin istifadəsi büdcə ödənişlərinin yığılmasında ödəniş kanallarının, xüsusilə mobil ödəniş kanalının sayını artırır və eyni zamanda istifadəçiyə mobil ödənişlərin danılmaz üstünlükləri və rahatlığını gətirməklə yanaşı, ölkəmizdə nağdsız ödənişlərin stimullaşdırması istiqamətində əhəmiyyətli rolunu göstərir.
“CİB” tətbiqi tamamilə ödənişsizdir və
iOS istifadəçiləri üçün http://bit.ly/cibapple, Android istifadəçiləri üçün isə http://bit.ly/cibandroid linklərindən yüklənə bilər.