"myAccess"də daha bir yenilik - Ödəniş kartınızı 1 kliklə sifariş edin
(®) "myAccess" həyatınızı asanlaşdırmağa davam edir! Artıq ödəniş kartı sifariş etmək üçün filiala getməyə ehtiyac yoxdur. Bu xidmət "myAccess" istifadəçiləri üçün bir klik qədər yaxın oldu.
"AccessBank"ın müştəriləri yeni "Visa" və "Mastercard" debit kartlarını "myAccess" onlayn bankçılıq xidməti vasitəsilə sifariş edə bilərlər. Müraciətə bank tərəfindən operativ şəkildə baxıldıqdan sonra müştəri kartı hansı filialdan əldə edəcəyini özü seçəcək.
Siz də həyatınızı asanlaşdırmaq istəyirsinizsə, "myAccess" xidmətinə pulsuz qoşulun!
"myAccess" öz vəsaitlərinizi idarə etmək və xərclərinizi nəzarətdə saxlamaq üçün sizin ən sürətli və rahat bank alətiniz olacaq. Unutmayın ki, bank filiallarından fərqli olaraq, "myAccess" 7/24 rejimində xidmətinizdədir.
Ətraflı məlumatı Bankın rəsmi saytından, Facebook səhifəsindən, eləcə də 151 nömrəsinə zəng edərək Əlaqə Mərkəzindən əldə edə bilərsiniz.