“AtaNet” üç dildə istifadəyə verildi
(®) Bildiyiniz kimi “AtaBank”ın bütün əsas məhsulları ilə bağlı əməliyyatları “AtaNet” mobil və internet bank vasitəsilə təhlükəsiz və sürətli aparmaq mümkündür. Həmçinin “AtaNet” mobil bank xidmətində istifadə qaydaları, elektron xidmətlər, məzənnələr, bankın filial və bankomat şəbəkəsi, bank haqqında qısa məlumat təqdim olunub.
Mütəmadi olaraq yenilənən bankçılıq xidməti son aylarda bir neçə yeni funksiyanı dəstəkləməyə başlayıb. Bunlardan mobil banka barmaq izi ilə daxil olmaq funksiyası, Card to Card, kommunal ödənişlər, kartı bloklaşdırmaq, bir ildən artıq müddət üzrə əməliyyat tarixçəsi, POS-terminal müştərilərinin dövriyyələr üzrə məlumat və s. qeyd etmək olar.
Ən əsası isə internet bankçılıq xidməti üç dildə istifadəyə verilərək daha müştəriyönümlü olub. Artıq rus və ingilis dili sahibləri də AtaNet bankçılığa qoşularaq asanlıqla xidmətlərdən yararlana bilərlər.