Bu taksiyə minənləri sürpriz gözləyir – Fotolar
(®) 2009-cu ilin dekabr ayında fəaliyyət göstərən ən böyük və tanınmış taksi sifarişi xidməti 189 TAXI 10 illiyin astanasındadır və bu münasibətlə yeniliklər etməyə də davam edir.
Rahat avtomobillərlə xidmətinizdə olan 189 TAXI bütün yeni müştərilərinin ilk 5 gedişinə 20 faiz, daimi müştərilərinə isə 10 və 20 faiz arası endirimlər təklif edir.
Bu endirimlər və ilboyu keçiriləcək aksiyalar vasitəsilə siz daha çox qənaət edəcək, eyni zamanda komfortlu gedişlər həyata keçirəcəksiniz.
Qənaətin və rahatlığın gətirdiyi sevinc gərgin iş rejiminizə belə müsbət təsir göstərəcək.
189 TAXI 8 mart günü maraqlı hədiyyə axtaranların da köməyinə gəlir. Belə ki, 25, 50 və 100 AZN dəyərində olan kartlar vasitəsilə xanımlarınıza və sizi qayğıdan məhrum etməyən bütün qadınlara maraqlı hədiyyə təqdim etmiş olacaqsınız. Onların getdiyi ünvana tez və rahat çatması, eyni zamanda sizin nigaran qalmamağınıza kömək edir.
189 TAXI-nin avtomobillərindən istifadə onları da, sizi də məmnun edəcək.
Onu da bildirək ki, müştərilərin “189taxi.az” saytında “Şəxsi kabinet” bölməsinə daxil olaraq, qeydiyyatdan keçməyi tövsiyyə olunur. Çünki bu zaman siz gediş-gəliş tarixlərinizə, kiminlə səyahət etdiyinizə asanlıqla baxa, ay ərzində xərclərinizə nəzarət edə bilərsiniz.
Şirkətlər də “Şəxsi kabinet” bölməsinin xidmətindən yararlanaraq, korporativ istifadə imkanı əldə edə bilərlər.
Güvənli və rahat yol getmək istəyirsinizsə, seçiminizi 189 TAXI-dən edin.