Hesab.az hər zaman qazanan olmağı vəd edir!
(®) Hesab.az getdikcə artan istifadəçi sayı ilə hədəflədiyi bazar üstünlüyünə hər zaman olduğu kimi səylə çalışaraq nail olmuşdur. Hazırda davamlı olaraq həyata keçirdiyi kampaniyalar ilə istifadəçilərinə Hesab.az -ı seçdikləri üçün hər zaman qazanan olmağı vəd edir. Bu ay ərzində də bol hədiyyəli və maraqlı kampaniyalar istifadəçiləri gözləyir.
Belə ki, qeydiyyatlı olaraq 12-14 Aprel tarixlərində kommunal və mobil ödənişlərini toplam 100 AZN və yuxarı məbləğində edən istifadəçilər Hesab.az-dan Yaddaş kartı + USB kabel qazanır.
Yeni kampaniyaya əsasən 15 Aprel-15 May tarixlərində Visa kart ilə qeydiyyatlı olaraq Hesab.az ödənişlərini toplam 250 AZN və üzəri məbləğində həyata keçirən istifadəçilər (Bank, sığorta və bilet ödənişi istisna), Hesab.az-dan avtomobilin üçün FM modulyator qazanacaqlar.
Eyni zamanda social media kanallarında həyata keçirdikləri müsabiqələr ilə də istifadəçilərinə hədiyyə qazandırmağa davam edir. 14 Aprel Hesab.az –ın 8-ci ad gününə özəl Hesab.az- ın sosial kanallarında təşkil olunmuş müsabiqədə qalib gələn istifadəçilər mobil telefon, yaddaş kartı, kino biletləri və s. kimi bir çox dəyərli hədiyyə sahibi oldular.
8 il ərzində Hesab.az olaraq əldə etdikləri naliyyətlər həm mövcud olduqları bazarda rəqiblərindən seçilməyə həm də, 430 mindən çox istifadəçinin rəğbətini qazanmağa səbəb oldu. İşlərində peşəkar olan Hesab.az kollektivi hər zaman ən böyük qazancın istifadəçi məmnuniyyəti, xidmət keyfiyyəti olduğunun fərqinə varır və gələcək fəaliyyətlərini də bu məqsəd üzərində qururlar.