Nikoil Bank-dan Respublika Gününə özəl güzəştli kredit kampaniyası
(®) NIKOIL Bank Respublika Gününə özəl bütün istehlak krediti məhsullarına – 2% endirim kampaniyası elan edir.
May ayının 20-dən etibarən bankdan nağd pul, təcili kredit və güzəşt muddəti ilə kredit kartı məhsullarını əldə edən hər bir müştərimiz kampaniya şərtlərindən faydalana biləcək.
Qeyd edək ki, hazırda NIKOIL Bank-da istehlak kreditlərinin maksimal məbləği 30 000 AZN-dək, illik faiz dərəcəsi isə 17%-dən başlayır. Kreditlər 48 ay müddətinədək verilir və müştərilər bankın istənilən filialına müraciət edərək 31 Mayadək, endirimli kampaniya şərtlərindən faydalana bilər. Sözügedən məhsulları digərlərindən fərqləndirən cəhətlərdən biri də 0% komissiya və sığorta xərcləri ödənilmədən rəsmiləşdirilmə imkanıdır.
Müştərilərin rahatlığı düşünərək NIKOIL Bankın filialları, həftənin 5 günü nahar fasiləsi olmadan səhər saat 09:00-dan axşam 17:00-dək fəaliyyət göstərir. Qeyd edək ki, NIKOIL Bank-da kredit ödənişləri çox asan olub. İndi bütün bank müştəriləri kreditləri MilliÖn və eManat ödəniş terminallarında, hesab.az və epay.az saytlarında, NIKOIL Bank -ın rəsmi saytında vaxt itirmədən, növbəsiz və rahat ödəyə bilər.