Beynəlxalq Bankda dəmiryolu işçiləri üçün kredit kampaniyası!
® Azərbaycan Beynəlxalq Bankı 13 oktyabr Dəmiryolu İşçilərinin Peşə Bayramı Günü münasibətilə dəmiryolçulara özəl kredit kampaniyasına start verib.
Bankın əmək haqqı kartına malik hər bir dəmiryolu işçisi oktyabrın 10-dan 17-ə qədər davam edəcək kampaniya müddətində nağd pul kreditini Azərbaycan Beynəlxalq Bankından endirimli şərtlərlə ala bilər.
Müxtəlif ehtiyacların qarşılanması üçün nəzərdə tutulmuş nağd pul kreditini Azərbaycan Beynəlxalq Bankının bütün filiallarından almaq mümkündür. Bunun üçün sadəcə şəxsiyyət vəsiqəsi və əməkhaqqı kartı ilə bankın filiallarına yaxınlaşmaq kifayətdir. Əməkhaqqı kartının son 8 rəqəmini 8937 nömrəsinə göndərməklə də bankdan nağd pul kreditini sifariş vermək olar. Bundan başqa, bankın IBAm mobil əlavəsi, yaxud Azərbaycan Beynəlxalq Bankının “28 Mall” və “Gənclik Mall” alış-veriş mərkəzlərindəki stendlərində də kredit sifarişi vermək mümkündür. Müştəri kampaniya barədə ətraflı məlumat üçün 937 nömrəli Məlumat Mərkəzinə zəng etməlidir.